Каталог товаров

Статьи бытовые товары
Вернуться назад.

Доброго всім дня! З настанням весни, починають розпускатись дерева і квіти, проростає зелена трава. Весняна тепла погода породжує бажання до праці. Також весна є найкращою порою року, коли люди починають займатись розведенням птиці в повсякденному побуті.  В сільській місцевості процес інкубації яєць виконує квочка. Як же бути з виведенням птиці в місті? Рішення є: інкубатор. Компанія Електромотор представляє Вашій увазі модельний ряд інкубаторів Квочка: Ми-30-1 та Ми-30-1Э.

інкубатор квочка купити у львові
 

Інкубатор Квочка Ми-30-1 призначений для інкубації всіх видів яєць, в тому числі деяких видів декоративних та екзотичних птахів. Нагрів робочої частини відбувається за допомогою 4 декоративних ламп потужністю 60 Вт. Заміна нагрівального елемента займає декілька хвилин. Електронний терморегулятор дозволяє регулювати максимальну температуру нагріву робочої камери інкубатора. Для підтримання достатньої вологи всередині інкубатора, гігієнічний піддон має два канальці, в які заливається вода.

Інкубатор Квочка Ми-30-1-Э ідеально підходить для виведення курячих, гусячих або качиних яєць. Переворот, яким дана модель інкубатора обладнана, не підходить для виведення перепелених та інших видів яєць, які по розмірам менше курячого яйця. Нагрівальний елемент в даному випадку є тепловий шнур, який здатен прогріти внутрішню частину інкубатора за короткий проміжок часу. Встроєний вентилятор дозволяє рівномірно розподілити необхідну температуру та вологість по всій площі внутрішньої частини інкубатора. Кількість ложементів, які йдуть в комплекті, замала для перепелених яєць. Додатковий піддон дає можливість інкубувати перепелів без механічного перевороту шляхом заміни його на основний піддон всередині корпусу.

Технічні характеристики:

Потужність: 30 Вт

Живлення: 220 В, 50 Гц

Місткість яєць:

Курячі- 70 штук,

Качині- 50 штук,

Гусячі- 40 штук

Перепелині- 180 штук

Регулювання температури: 37- 39 ̊C

Гарантійний термін: 18 місяців

Інкубатори Квочка мають можливість підтримувати температуру на протязі 5 годин у випадку втрати електроенергії. Компактні розміри, невелика вага та доступна ціна роблять інкубатори Квочка лідерами продажу на території України.

Якщо Ви бажаєте отримати якісний, надійний інкубатор по доступній ціні, звертайтесь в компанію Електромотор по контактним телефонам: (093)101-00-60 або (044)5-000-888. Ми розташовані в Києві за адресою: Лісовий проспект 39А. Для постійних покупців діє система знижок. Доставка товару здійснюється в межах України. На інкубатори надається офіційна гарантія від завода-виробника з можливістю гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 

 

 Купить можно по ссылке - https://elektromotor.com.ua/ в нашем Интернет магазине компании Электромотор.

Акции
Новости
 • 13.02.2019 - Поступили мотоблоки Мотор Сич МБ 8э - спешите!

  Подробнее...  
 •  

   с 20 февраля  2019 года цены стали ниже на всю линейку электрических водонагревателей Атлантик 

   

  Подробнее...  
 • Станки  fdb maschinen - подарок каждому покупателю в 2019 году

  Подробнее...  
 • С 1 января  2019 года на складе компании Новые Модели Мотоблоков Мотор Сич.

   

  Подробнее...  
 •  

   с 28 декабря   2018 года  на складе компании огромный выбор  насосов для дизеля

   

  Подробнее...
ГОРДИМСЯ НАШЕЙ КОМАНДОЙ
 

Пишите на scype: boss-motor

в Google+


Youtube-Logo

 

 

ООО "Электромотор" © 2015-2019. Все права защищены.

Копирование материалов с сайта без разрешения руководства
ООО «ЭлектроМотор» не желательно